ZWROT

Wypełnij proszę formularz zwrotu, który możesz pobrać TUTAJ, lub wypisz podobny odręcznie. Dołącz go do paczki zwrotnej wraz z dowodem zakupu i wyślij na adres:

snuG

Lazurowa 185/30

01-476 Warszawa

+48 509 151 966

Proszę, użyj kartonu, w którym wysłałam Ci ubranie, nie generuj dodatkowych odpadów. Proszę o dokonywanie zwrotu tylko tych rzeczy, które nie noszą śladów użytkowania, nie były prane i są niezniszczone.

Nie odbieram paczek wysłanych za pobraniem. 

TERMIN ZWROTU

O decyzji dokonaniu zwrotu zamówienia poinformuj mnie mailem na adres kontakt@snugwear.pl w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przesyłki, a w ciągu kolejnych 14 dni nadaj do mnie paczkę.

ZWROT PŁATNOŚCI

W przypadku zwrotu wszystkich produktów z zamówienia, zwrócę Ci cały koszt zamówienia, łącznie z przesyłką. Jeśli zwracasz część zamówienia, zwrócę Ci jedynie środki za zwrócone produkty. Koszt odesłania towaru do mnie jest po Twojej stronie.

CZAS OCZEKIWANIA NA ZWROT PŁATNOŚCI

Zwrócę Ci płatność najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia do nas przesyłki. Jeśli w tym czasie nie otrzymasz zwrotu środków, skontaktuj się ze mną. Forma zwrotu należności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej