ZWROT

Wypełnij proszę formularz zwrotu, który możesz pobrać TUTAJ, lub wypisz podobny odręcznie. Dołącz go do paczki zwrotnej wraz z dowodem zakupu i wyślij na adres:

snuG

Lencewicza 5/20

01-493 Warszawa

+48 509 151 966

Ze względów prawnych, dołączenie wypełnionego formularza zwrotu jest warunkiem koniecznym do dokonania zwrotu.

Proszę, użyj kartonu, w którym wysłałam Ci ubranie, nie generuj dodatkowych odpadów. Proszę o dokonywanie zwrotu tylko tych rzeczy, które nie noszą śladów użytkowania, nie były prane i są niezniszczone.

Nie odbieram paczek wysłanych za pobraniem. 

TERMIN ZWROTU

Zgodnie z prawem, masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Czas ten liczony jest od momentu doręczenia przesyłki do momentu nadania przesyłki zwrotnej. Pamiętaj o dołączeniu wypełnionego formularza zwrotu do przesyłki.

ZWROT PŁATNOŚCI

W przypadku zwrotu wszystkich produktów z zamówienia, zwrócę Ci cały koszt zamówienia, łącznie z przesyłką. Jeśli zwracasz część zamówienia, zwrócę Ci jedynie środki za zwrócone produkty. Koszt odesłania towaru do mnie jest po Twojej stronie.

CZAS OCZEKIWANIA NA ZWROT PŁATNOŚCI

Zwrócę Ci płatność najszybciej jak to możliwe, maksymalnie w ciągu 14 dni od daty dostarczenia do nas przesyłki. Jeśli w tym czasie nie otrzymasz zwrotu środków, skontaktuj się ze mną. Forma zwrotu należności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej