rok 2020 był wyjątkowy!

Dla mnie to okres intensywnej pracy nad marką snuG, długich dni i największej satysfakcji, jakiej doświadczyłam w swoim życiu! Prowadzenie firmy to przygoda na którą nigdy w 100% nie jesteśmy gotowi, ale warto podjąć to ryzyko.

Cieszę się, że chcesz mnie poznać, bo to oznacza, że zaliczasz się do grona świadomych konsumentów. Jeśli przy wyborze ubrań kierujesz się jakością, sposobem produkcji oraz ekologią a nie tylko trendami, to świetnie trafiłaś!

W snuG nie musisz martwić się o jakość materiałów–wybieram tylko te z certyfikatami OEKO-TEX Standard 100 lub Lenzing Group.

Produkty włókiennicze posiadające certyfikat Oeko-Tex standard 100 są wolne od substancji mających niekorzystny wpływ na zdrowie. Zaliczamy do nich między innymi metale ciężkie, zakazane barwniki azotowe, pestycydy, chlorofenole, formaldehydy oraz barwniki i substancje pomocnicze wywołujące alergię. W Polsce procesem certyfikacji kieruje łódzki Instytut Włókiennictwa.

Gdy zdecydujesz się na Tencel z certyfikatem Lenzing Group, masz pewność, że do rozpuszczania celulozy drzewnej został wykorzystany nietoksyczny i bezpieczny rozpuszczalnik zwany NMMO (n-tlenek n-metylomorfoliny). Nawet 99,8% rozpuszczalnika wykorzystywanego do przemiany miazgi drzewnej we włókno zostaje poddane recyklingowi i wielokrotnemu ponownemu wykorzystaniu. Co więcej–odzież z tencelu poddana kompostowaniu ulega biodegradacji w ciągu 6 tygodni.

Kolejnym-równie ważnym co wybór materiału-krokiem podczas tworzenia ubrań jest wybór szwalni, z którą współpracuję. Dbam, by szycie ubrań odbywało się z poszanowaniem środowiska i praw człowieka. Przy pierwszej przymiarce mojego produktu, od razu zauważysz staranność oraz solidność wykonania. Czuwa nad tym Pani Elżbieta, która od 30 lat wykonuje swój zawód i prowadzi małą, rodzinną szwalnię.

Kropką nad i są kartonowe opakowania, w które pakuję Twoje zakupy. Nie znajdziesz u mnie zbędnych folii. 

Co jeszcze daje Ci snuG? 

Jakość i pewność, które osiągnęłam dzięki współpracy z najlepszymi dziewiarniami i szwalniami. 

Przejrzystość, aby usprawnić zarówno Twoje zakupy jaki i wszelkie inne działania. Wymiana towaru? Zwrot? W snuG jest to banalnie proste!

Transparentność-bo daleko mi do zwyczajów dużych sieciówek. Świadomie podejmuję decyzje od wyboru przędzy po rodzaj opakowania, w którym wysyłam paczkę.

Indywidualność, na której opieram naszą komunikację z Tobą. Nie jesteś numerem klienta w systemie, nie otrzymasz automatycznej odpowiedzi, gdy starasz się opisać mi swój problem. 

Elastyczność, bo właśnie tak podchodzę do każdej sytuacji. Bardzo zależy mi na utrzymaniu Twojej satysfakcji!

Przyjemność z zakupów!
Mam nadzieję, że przesyłka sprawi Ci tyle przyjemności, ile mi sprawia fakt, że wybrałaś właśnie snuG!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie

Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej